DURMAZ, 15 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayınladı..
Tarih: 14-07-2023 20:16:00 Güncelleme: 14-07-2023 20:21:00 + -


Büyük Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ, 15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

DURMAZ, 15 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayınladı..
Büyük Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ, 15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 
Vatanımız, ne acıdır ki darbelerin çok ağır bedelini ödemiş, siyasal ve toplumsal bir geçmişe sahiptir. Yaşadığımız her darbe bizi daha da geriye götürmüş, özgürlükler askıya alınmıştır. 100 yıllık Cumhuriyet tarihimizde 1960 yılı 27 mayısında başlayıp 2016 yılı 15 temmuz hain darbe girişimine kadar süreç, milletimize ve demokrasimize yönelen suikastlardır.
 
15 temmuz darbe girişimi de ülkemizi teslim almayı hedefleyen  bir işgal teşebbüsüdür. 15 temmuz milletimizin zaferidir. Aziz milletimiz bu karanlık gecede kahramanca direnişiyle vatanımızın aydınlık geleceğine kavuşmuştur. Kadınıyla erkeği ile, genciyle yaşlısıyla bu asil millet, Türkiye nin geçilmez olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.
 
Bu ihaneti ve aziz milletimizin buna verdiği kahramanca yanıt, gelecek kuşaklara aktarılması gereken değerli bir emanet olup, bu emanete sahip çıkmak hepimizin görevidir. Bu asil milletin büyük ve güçlü Türkiye yi hedef alan darbelere 15 temmuzda olduğu gibi dur diyeceğine yürekten inanıyorum.
 
15 temmuz 2016 hain darbe girişiminin 7.ci yılında canlarını vatanı uğruna feda eden tüm şehitlerimize Allah"tan rahmet diliyorum. Gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.Kaynak: hd

Bu haber 133 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyasi Hab HABERLERİ