DURMAZ yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Tarih: 31-12-2023 17:48:00 + -


Büyük Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 DURMAZ yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Büyük Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin DURMAZ yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Sevgili vatandaşlarım, yeni umutların, yeni heyecanların, yeni beklentilerin olduğu yeni bir yıla giriyoruz. Bu vesileyle, sizleri bir kez daha en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyor, 2024'ün ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum', tüm insanlığa barış, huzur, refah, mutluluk, ırkı, dini, mezhebi, dili, cinsiyeti, rengi ne olursa olsun her vatandaşa kardeşlik ve sağlık diliyorum.
'Yeni yıl demek, yeni bir başlangıç, yeni bir umut ve umutları yeşertmek için çok çalışmak, daha güzel bir yıl, daha mutlu, daha huzurlu bir gelecek için çok büyük sorumluluk üstlenmek demektir. Büyük Türkiye Partisi olarak bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız' , dünü bilmeyenin geleceği kuramayacağını, dünden ders almayan, hukuku egemen kılmayanın geleceğe yürüyemeyeceğini belirtti.
DURMAZ mesajında, " 2023 yılını, hukuk, ekonomi, eğitim, Deprem  ve şehitlerimiz gibi yaşadığımız zorluklarla tamamladık. Ancak biliyor ve inanıyoruz ki her yeni yıl umutların tazelendiği, yepyeni bir başlangıç demektir. Bizi, huzurlu ve mutlu bir geleceğe taşıyacak yeni bir yolculuk başlıyor. Çünkü biz, 'İmkânsız' denilenlerin mümkün, 'hayal' denilenlerin gerçek olduğunu gösteren bir tarihe sahibiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Anadolu'nun yaşadığı en umutsuz dönemde yaptığı “Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararlığı kurtaracaktır önderin çağrısının yol göstericiliğinde yürüyeceğiz. Demokrasi, hukuk, özgürlük ve eşitlik mücadelesini hep birlikte vereceğiz. Türkiye'yi birinci sınıf demokrasiyle hep birlikte taçlandıracağız.
Sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz var. Olumsuzluklar, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı engellememelidir. Hiçbir güç, Türkiye'yi yolundan döndüremeyecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2024 yılının ülkemiz ve bütün dünya için güzel gelişmelere vesile olmasını ülkemize bölgemize ve tüm insanlıga barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Yurt içindeki ve yurt dışındaki değerli vatandaşlarımın yeni yılını tebrik ediyorum
 Kaynak: hd

Bu haber 223 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Siyasi Hab HABERLERİ